APIE MUS

 

UAB „Metal Invest“ veiklą pradėjo 2006 metais. Įmonės pagrindinė veikla yra metalo laužo supirkimas, perdirbimas ir pardavimas. Norėdama klientams užtikrinti patrauklias metalo laužo supirkimo kainas, įmonė perka įvairų metalo laužą septyniose supirkimo vietose Lietuvoje.

Nuo pat įmonės įkūrimo darbų apimtys stabiliai didėjo, todėl šiuo metu galime pasigirti didžiausiais perdirbimo pajėgumais ir optimaliu paslaugų asortimentu, kas užtikrina lengvą ir efektyvų metalo laužo supirkimą.

Įmonė didelį dėmesį skiria naujovėms atliekų tvarkymo srityje diegdama pačias moderniausias technologijas surenkant, rūšiuojant, perdirbant atliekas pakartotiniam naudojimui, bei eksportuoja ne tik į Europos, bei ir į Azijos šalis. Pastaruoju metu įgijome Kinijos partnerių pasitikėjimą, gerą vardą, plėtojame draugiškus santykius ir eksportuojame didelius kiekius metalo laužo į šią šalį.
Patyręs ir kompetentingas kolektyvas visada Jums patars, kaip pelningai atsikratyti atliekomis, suteiks įvairiapuses konsultacijas.